Tutvustus

Ettevõtte tutvustus ja ajalugu

Unelm OÜ on mööblitootja, kellel on pikaajalised kogemused mööblitootmises. Omades parimaid teadmisi, soovime pakkuda Sinu koju parimat lahendust, võttes arvesse kõki Sinu kodu iseärasusi ja isiklikke soove. Eritellimusel valmistatud ja läbimõeldud lahendused annavad Sinu kodule täpselt sellise väljapeetud ja väärika välimuse, mida oled alati soovinud.

Pikaajaline kogemus ja aktiivne suhtlus seniste klientidega võimaldab meil lisaks Sinu erisoove silmas pidades, pakkuda mitmekülgseid omapoolseid lahendusi. Koostöös leiame kõige sobilikuma ja õigema mööblilahenduse.

Oleme valmistanud mööblit alates aastast 2000.a nime all Unelm OÜ, kuid sellele eelnes mitmete aastate pikkune kogemuste omandamine erinevates kohalikes kui ka välisturgudel tegutsevatelt ettevõtetelt. Seega omame terviklikku ülevaadet mööblitootmisest juba üle 15 aasta. Esimeste tegutsemisaastate jooksul valmistasime peamiselt suurtellimusi ja standardmõõte, ning sealt saadud kogemustele toetudes oleme tänasel päeval rakendanud need kogemused ja teadmised erimudelite valmistamisse ja uute lahenduste väljatöötamisse. Meie ettevõtte personal koosneb oma ala profesionaalidest.

Esita meile väljakutse ja meie teeme sellest parima terviklahenuse!

Omapoolselte küsimuste ja ettepanekute osas võta meiega ühenust e-posti teel: unelm@unelm.ee või telefonil (+372) 608 8704.

Meeldiva koostööni soovides kõike paremat Sinule!