Tooted

Voodid

Voodid

Kõige tähtsam mööbliese Sinu kodus on voodi. Peale väsitavat päeva on kvaliteetne ja värskendav uni hädavajalik meile kõiglile. Meie soov on valmistada vastavalt Sinu soovile nii moderne, klassikaline või innovatiivne voodi, mis rahuldab kõiki Sinu vajadusi.

Loen edasi »

Madratsid

Iga voodi tähtsaimaks komponendiks on vaieldamatult madrats. Peale väsitavat päeva on kvaliteetne ja värskendav uni hädavajalik meile kõigile. Soovituslikuks une pikkuseks peetakse 8h ööpäevas, ehk kolmandik kogu ööpäevast. Magades elame läbi päeval toimunu ning samas ammutame uut energiat järgnevaks päevaks. Une kvaliteeti määravad paljud tegurid, kuid üks neist on õige madratsi valik.

Loen edasi »

Lauad

Lauad

Iga kodu üheks märkimisväärsemaks komponendiks on multimeedia alus. Element, mis paistab kaugelt kõigile silma ning köidab tänamatult palju tähelepanu. Tänapäeva televiisorid on oma mõõtudelt küll õhukesed, kuid samas laiuselt suured. Poest õige mõõduga laua valimine on raske ja närvesööv tegevus.

Loen edasi »

Soft landing

Tumbad

Tumbad ehk kerged istumispaigad on iga kodu ootus. Tumba on element sisustuses, mida saab kombineerida väga erinevat viisi. Samas lisades interjööri eksklusiivset värskust ja tervikust. Tumbasid saab sobitada nii elu, magamis kui ka söögitupa. Tuleb leida ainult õige koht.

Loen edasi »