Madratsid

Iga voodi tähtsaimaks komponendiks on vaieldamatult madrats. Peale väsitavat päeva on kvaliteetne ja värskendav uni hädavajalik meile kõigile. Soovituslikuks une pikkuseks peetakse 8h päevas, ehk kolmandik kogu ööpäevast. Magades elame läbi päeval toimunu ning samas ammutame uut energiat järgnevaks päevaks. Une kvaliteeti määravad paljud tegurid, kuid üks neist on õige madratsi valik.

Valides kõige sobilikuma madratsi on Sinul võimalik parandada oma une kvaliteeti märkimisväärselt. Väljapuhanuna ärkad hommikul väske ja erksana ning sammud eesootavale päevale vastu püstipäi. Meie soov on valmistada vastavalt Sinu soovile ja meiepoolsele soovitusele parim madrats, mis rahuldab kõiki Sinu vajadusi.

Madrats saab täpselt sellise mõõdu, mida Sinu olemasolev voodiraam vajab. Olemasoleva voodiraami suurus ei dikteeri Sinu parima une kvaliteeti ja lõõgastumiseks ei pea alati järgima standardeid ega poes väljapakutud lahendusi. Muuda oma olemasolev voodiraam terviklikuks valides sobiva toestusega madrats ja meie valmistame selle mõeldes spetsiaalselt Sinule.

Kõiki madratseid on võimalik valmistada erilise pikkuse, laiuse ja toestusega.

Tutvun madratsi tehnoloogiatega »