Tehnoloogiad

Aktiiv vedru

Aktiiv vedru, ehk aktiivne vedrustus. Tähendab seda, et iga vedru paikneb eraldiseisvas “sukakeses”. Mis annab madratsile täpselt sellise tugevuse ja toestuse, mis Sinule vajalik. Selline vedrude eraldi “sukkakestes” paiknemine tagab selle, et iga vedru teoestab sinu keha eraldi. Koormus igale vedrule on erinev ja sõltumatu kõrval asetsevast vedrust.

See tähendab, et madrats tagab stabiilse pehmuse ja hoiab ära nn. vetruvuse ja madratsi õõtsuvuse, kui vahetad magamise ajal asendit või külge.

Sellise vedruga madrats loob täieliku toetuse Sinu kehale ja selle eripäradele, kuna iga vedru järgib asendit just sealt kus seda kõige rohkem tarvis (jalad, käed ja pea oma erineva raskusega mõjutavad vedrusid täpselt nii kuidas kehaosade raskused ette näevad).

Valides sellise tehnoloogiaga madratsi tagad endale stabiilse ja kosutava une.

Passiiv vedru

Passiiv vedru, ehk passiivne vedrustus. Tähendab seda, et iga vedru on ühendatud kõrvalseisva vedruga. Mis annab madratsile täpselt sellise tugevuse ja vetruvuse, mis Sinule vajalik. Selline vedrude ühendamine tagab selle, et vedru järgib terviklikult sinu keha ja kehaosade survestust. Koormus vedrule on jaotatud kogu madratsi ulatuses ja on sõltuv kõrval asetsevast vedrust.

See tähendab, et madrats tagab stabiilse pehmuse kuid on samas piisavalt vetruv ja õõtsuv, et luua just Sinule parim mugavus. Sellise vedruga madrats loob täieliku toetuse Sinu kehale, kuid on piisavalt jäik et järgida iga sinu keha iseärasust ja magamise asendit. Madrats võtab tervikuna kogu raskuse endale ja toestab terve madratsi ulatuses sinu keha puhkehetkel. Vedru iseloomustuseks võib ütelda, et tegemist on nn klassikalise vedrustusega, millega oleme me kõik kokku puutunud. Sobib inimesele, kes ei otsi muutuseid, kuid vajab sellegi poolest pikka värkskendavat und.

Valides sellise tehnoloogiaga madratsi tagad endale vetruva, tugevalt kogu keha ühtlaselt tostava madratsi.

Sellist tüüpi vedru kasutatakse peamiselt hotelli voodites.