Voodid

Kõige tähtsam mööbliese Sinu kodus on voodi. Peale väsitavat päeva on kvaliteetne ja värskendav uni hädavajalik meile kõigile. Soovituslikuks une pikkuseks peetakse 8h ööpäevas, ehk kolmandik kogu ööpäevast. Magades elame läbi päeval toimunu ning samas ammutame uut energiat järgnevaks päevaks. Une kvaliteeti määravad paljud tegurid, kuid üks neist on õige voodi  valik ja madratsi kvaliteet.

Valides kõige sobilikuma voodi või madratsi on Sinul võimalik parandada oma une kvaliteeti märkimisväärselt. Väljapuhanuna ärkad hommikul väske ja erksana ning sammud eesootavale päevale vastu püstipäi. Meie soov on valmistada vastavalt Sinu soovile nii moderne, klassikaline või innovatiivne voodi, mis rahuldab kõiki Sinu vajadusi.

Voodi saab täpselt sellise mõõdu, välimuse, mida oled alati soovinud. Puidust, nahast, riidest või midagi täiesti enneolematut. Eluruumide suurus ei dikteeri Sinu parima une kvaliteeti ja lõõgastumiseks ei pea alati järgima standardeid ega poes väljapakutud lahendusi.

Kõiki voodeid on võimalik kombineerida sobiva peatoe, pealismadratsi, öökappi ja sahtliboksiga.

Madrats valmistatakse sellise vedru tugevusega, mis vastab Sinu kehakaalule. Valida on võimalik tugeva, keskmise ja pehme tugevusega vedrustust. Kui neid erinevaid tugevusi kombineerida omavahel valmib aga madrats, mis arvestab Sinu keha eripärasusi või magamiseelistusi.

Tutvun erilahendustega »

Tutvun standardsete lahendustega »