Eri 1

img_4789Voodi, mis on iga kodu keskpunkt. Voodiraam ja sahtlite esipaneelid on valmistatud kvaliteetsest spoonplaadist.  Kasutatud spooniks on tamm, mis on kaetud wenge peitsi ja matt lakiga. Nende valikute tegemisel sai määravaks juba  olemasolev tapeedivalik ja kogu toa värvikombinatsioon.  Tamme ja wenge ühildamine raami juures andis võimaluse vamistada voodiraam, mis mõjub antud interjööris väga värkse ja eklusiivsena.

Pehme voodiots on valmistatud väga kvaliteetset riidest, mis säilib pikalt värskena ning on kerge puhastada. Meie poolt läbiproovitud porooloni valik tagab just selle vajaliku pehmuse, et mõnusalt toestada patja ja pead.

Sokkli ja sahtlibokside kasutamine annab võimaluse paigutada patju, tekke ja palju teisi ruumivõtvaid esemeid voodi alla.

Antud voodi puhul on madrats valmistatud täies ulatuses aktiivsest tugevast vedrust. Mis sobib inimesele, kellele meeldib jäigem madrats saavutamaks täielikku väljapuhkamist. Kui Sinule meeldib teine tugevus, siis meie valmistame selle vastavalt Sinu soovile või kehakaalule.