Ameerika-tüüpi

Smooth

Ameerika-tüüpi voodi on ekslusiivne tänu kolmekordsele pehmusele. Alumistes raamides olev vedru stabiliseerib teda katvat põhimadratsit. Pealmine kattemadrats lisab voodile täiendavat pehmust tagades Sinule kosutava ja tervisliku une. Järjekordselt on kasulikult ära voodi alla jäävat ruumi. Ruumikad sahtliboksid annavad võimaluse hoiustada kõiki ruumimahukaid esemeid ja lisavad omalt poolt voodile praktlisust.

Voodi ots on valmistatud heledast kangast, polsterdatud kvaliteetse porolooni ja vatiiniga. Heleda tooni sokliosa ja sahtlibokside loomiseks on kasutatud hoolikalt valitud kvaliteetset kasevineeri, mida kaitseb naturaalne lakikiht.

Keskmise madratsi teeb eriliseks erineva vedrustuse kasutamine. Inimeste kahaiseärasused vajavad erinevat toestamist. Seepärast on madrats piltlikult kaheks jaotatud. Meesterahva poolne madratsi vedruks on valitud tugev aktiivne vedru ja naisterahva kergema kaalu tõttu aktiivne keskmise tugevusega vedru. Niimodi vedrudega kombineerides tagatakse mõlemile osapoolele mugav olemine ja kosutav uni.